Štartuje druhý ročník súťaže Young Marketer

image_pdfimage_print

Štartuje druhý ročník súťaže Young Marketer

V týchto dňoch boli uverejnené podmienky druhého ročníka súťaže Young Marketer pre mladých marketérov do 30 rokov. Zúčastniť sa môže každý marketér z klientskej alebo agentúrnej strany vo veku 22 až 30 rokov. Vyhlasovateľom súťaže je Klub reklamných agentúr Slovenska a tvorcom zadania je Slovenská sporiteľňa, a. s. Tohtoročné zadanie sporiteľne je vypracovať marketingovú a komunikačnú stratégiu pre oblasť sociálneho bankovníctva Slovenskej sporiteľne za účelom propagovania Akadémie sociálnej ekonomiky.
Víťaz sa zúčastní ako jeden z 30 svetových mladých marketérov na študijnom pobyte Young Marketers Academy a získava letenku aj ubytovanie. Akadémia sa koná počas reklamného festivalu Cannes Lions 2020.

Dôležité termíny súťaže:

14. októbra 2019 Zverejnenie zadania na http://www.effie.sk/young-marketer
10. novembra 2019 Uzávierka pre doručenie súťažnej práce /[email protected]/
15. novembra 2019 Zverejnenie shortlistu
22. novembra 2019 Vyhlásenie výsledkov súťaže (Mlynica/Bratislava)
22. jún – 26. júna 2020 Študijný pobyt pre víťaza Young Marketers Academy v Cannes

Odborná porota zložená zo zástupcov sporiteľne, Klubu reklamných agentúr Slovenska a združenia Ľudia z Marketingu vyberie do 15. novembra 2019 tri najlepšie práce, teda troch nominovaných na víťaza. Víťaznú prácu a víťaza oznámi 22. novembra 2019 na vyhlasovaní výsledkov Effie 2019. Bližšie informácie o súťaži sú uverejnené na http://www.effie.sk/young-marketer.